Међуокружно такмичење у Малим олимпијским играма

У организацији Савеза за школски спорт, 9. маја 2024. год. одржано је Међуокружно такмичење у Малим олимпијским играма. Такмичарске екипе чинили су ученици из Крагујевца, Краљева и Пријепоља. Имали су задатак да прођу “полигон свестраности” без грешака, за најкраће време.
Нашу школу представљале су девојчице у категорији 3. разреда и освојиле заслужено 1. место и пласман на републичко такмичење које ће ове године бити организовано у Новом Саду.
Данашње дружење треба да нас подсети да је веома важно развијати спортски дух код наше деце, да им будемо подршка, љубав и сигурност. Узимањем оног најбољег из спорта, обезбеђивањем позитивних искустава и стицањем спортских вештина припремићемо децу за квалитетан живот у одраслом добу. Зато децо, бавите се спортом!
Нашим златним девојчицама желимо да на републичком такмичењу покажу колико су сјајне. Верујемо у вас!